Žiadne keby...
od nás dostanete
poriadne weby!

Vytvoríme vám web, na ktorý budete naozaj hrdí. Pretože...

Zákazník u vás
nezablúdi

Návrh rozloženia webu považujeme za jeden z najdôležitejších krokov. Na web sa pozeráme očami vašich zákazníkov. Je nevyhnutné, aby sa klient vedel na vašom webe rýchlo zorientovať, cítil sa u vás príjemne a dostal sa k tým správnym informáciám bez zbytočného premýšľania.

Vyhľadávač si
vás ľahko nájde

V dnešnej dobe je potreba vyhľadávače rozmaznávať. My im servírujeme zásadne iba weby založené na kvalitnom kóde, najnovších technológiách a plné tých správnych kľúčových slov, meta tagov a popisov. Všetko vyšperkované z hľadiska SEO. Takýto web je radosť vyhľadávať.

Obsah si na web
pridáte aj sami

Naše, používateľsky príjemné rozhranie, vám umožňuje pridávať, meniť či mazať obsah. Administráciu webu teda hravo zvládnete i sami. Vytvorili sme vlastný CMS – systém pre správu obsahu. Prečo? Aby sme ho dokázali poohýbať podľa vašich potrieb a požiadaviek.

1
Responzívne a mobilné verzie www stránok

Prezeranie funguje
na mobile i počítači

Riadime sa heslom: „čo najlepší zážitok pre používateľa“. Dbáme na responzivitu dizajnu – na to, aby sa web stránka prispôsobila veľkosti obrazovky každého zariadenia (tablet, mobil, počítač, notebook) a zobrazovala sa správne.

2

Každého osloví
svieža grafika

Potrpíme si na kvalitu a neuznávame nič iné iba originálne a graficky vycibrené webové riešenia. Náš šikovný grafik vám istotne vyčaruje okúzľujúci web i úsmev na tvári.

Navyše je tu starostlivosť
a podpora

O našich klientov sa dobre staráme. Ak potrebujete pomôcť, pomôžeme. Ak potrebujete poradiť, poradíme. Záleží nám na tom, aby naše spoločné dielo kvitlo do krásy a aby sa mu dobre darilo. U nás máte dvere vždy otvorené.

Naše e-shopy
predávajú

Tvoríme e-shopy, ktoré vaši zákazníci ľahko nájdu, v ktorých sa jednoducho zorientujú a príjemne nakúpia. Svoj obchod si ľahko spravujete sami - jednoducho si vkladáte produkty, spravujete texty či objednávky.

3
Reklama Google Adwords

O vašom webe
sa dozvedia všetci

Kvalitný web či e-shop sme vám už vytvorili, je však potrebné sa s ním aj pochváliť. Vytvorením webovej stránky či e-shopu sa totiž celý proces nekončí, zviditeľnenie je len ďalší logický krok. Online reklama je neoddeliteľnou súčasťou vašej propagácie a my sa o ňu radi postaráme.

4

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií