Logo Fajninstalater.eu

Klient: Inštalatérske centrum

Hlavná stránka Fajninstalater.eu Náhľad úvodná stránka Fajninstalater.eu

www.fajninstalater.eu

O projekte

Fajn inštalatéri je skupina mladých ľudí z Čadce, ktorá sa zaoberá montážou vykurovania, kompletizáciou kotolní a zriaďovaním technických zariadení budov (TZB). Ich cieľom je pracovať efektívne, rýchlo a používať pre klientov tie najmodernejšie technológie. Na prvom mieste je vždy kvalita a prevedenie. S týmto dôrazom sme rovnako navrhli kompletný redizajn ich webovej stránky. Moderná stránka zameraná na získanie nových zákazníkov a kompletnú prezentáciu činnosti firmy.

Úvodná stránka Fajninstalater.eu

Dôraz na detaily

Tak ako firma Inštalatérske centrum kladie dôraz na kvalitu svojich služieb, rovnako sme aj my kládli dôraz na každý detail webovej stránky. Presvedčte sa sami.

Slider na úvodnej stránke prezentujúci hlavné myšlienky firmy

Prehľadná prezentácia fotiek firmy

15+ grafických stránok

Na základe užívateľského výskumu, detailného poznania klientových zákazníkov a fungovania samotnej firmy, sme identifikovali a nakreslili 15 jedinečných grafických stránok. Tu sú niektoré z nich.

Sekcia blog Sekcia kontakt Sekcia produkty prezentované formou banerov
Sekcia detail blogu Sekcia detail produktu Sekcia výpis produktov

Predstavenie firmy

Jednou z najdôležitejších úloh projektu bolo kvalitne a zmysluplne prezentovať samotnú firmu a jej služby. Táto prezentácia mala byť priamočiarna, jednoduchá a zapamätateľná. Sekciu O nás sme preto rozdelili do kratších blokov a každú službu prezentujeme graficky ikonou.

Stránka O nás

Stránka služby

Responzívne verzie

Maximalný dôraz sme kládli na mobilné zariadenia. Výzvou nebolo len zmenšiť desktopovú verziu stránky do menšieho rozmeru, ale vytvoriť dokonalý zážitok na každom zariadení.

Responzívny obsah zobrazená na iPade
Responzívny obsah zobrazená na iPade
Responzívny obsah zobrazená na iPade
Responzívny obsah zobrazená na iPade

Ďakujeme za pozretie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií